Tilia Medical | Hakkımızda

2017 yılında kurulan Tilia Medical, Orta Doğu, Avrupa ve Türkiye’de öncü bir medikal ürün sağlayıcısı olarak kendini kanıtlamıştır. Sağlık sektörünün ihtiyaçlarına yönelik yenilikçi ve kaliteli çözümler sunan şirketimiz, laboratuvar kurulumlarından laboratuvar cihazlarına, kitlerinden sarf malzemelerine kadar geniş bir ürün yelpazesi ile hizmet vermektedir.

Vizyonumuz

Tilia Medical, tıbbi ürün tedarikinde dünya çapında bir lider olarak, yenilikçi çözümlerle sağlık sektörünün geleceğini şekillendirmeyi hedefler. Kaliteli, erişilebilir ve sürdürülebilir medikal ürünlerle küresel sağlık standartlarını yükseltmek, ileri teknoloji ve mükemmeliyetçi hizmet anlayışıyla sağlık hizmetlerinin daha etkin ve verimli bir şekilde sunulmasına katkıda bulunmak vizyonumuzun temel taşıdır.

Misyonumuz

Tilia Medical olarak misyonumuz; yenilikçi, güvenilir ve yüksek kaliteli medikal ürünlerle global sağlık sektörüne katkı sağlamaktır. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını önceden belirleyerek, hızlı ve etkili çözümler sunmak temel prensibimizdir. Sürekli iyileştirme ve gelişime açık bir yaklaşımla, sağlık sektöründe etik değerlere bağlı kalarak mükemmeli ararız. Tilia Medical, sektördeki yeniliklerin öncüsü olarak, her zaman daha sağlıklı bir dünya için çalışır.

Değerlerimiz ve Taahhüdümüz

Kurulduğumuz günden bu yana, müşteri memnuniyetini ve ürün kalitesini her zaman en üst seviyede tutmak bizim için öncelik olmuştur. Sürdürülebilirlik ve etik iş uygulamaları, faaliyetlerimizin temelinde yer alır. Tilia Medical olarak, sağlık sektörünün geleceğini şekillendiren yenilikçi yaklaşımlarımızla her zaman güvenilir ve etkili çözümler sunmayı taahhüt ederiz.

Tilia Medical 2024 ©

Planlamanın her aşaması üzerinde çalışıyoruz

2016
Kuruluş
1899+
Mutlu Müşteri
190+
Partner Firma Sayısı
1
Ofis
47
Çalışan Sayısı
497
Tamamlanan Projeler