Test Kitleri

Beckman Coulter Diagnostics Test Kiti

Beckman Coulter Diagnostics Test Kiti

Test kitleri söz konusu olduğunda tüm dünyada aktif olarak öne çıkan kitlerden birisi de beckman coulter diagnostic test kiti olarak biliniyor. Bu test kiti birçok alanda aktif olarak kullanılmakla beraber özellikle laboratuvarlar da sık kullanıldığınızı bilmekteyiz.

Klinik laboratuvarlarda ve araştırma kliniklerinde kullanılan bu ürünler çeşitli sağlık sorunlarını saptama yetisine sahiptir. Aynı zamanda saptama özellikleri çok güçlü olduğu için hata payı da oldukça düşük cihazlar olarak karşımıza çıkıyorlar.

Ölçülebilen parametrelere sahip olması ve hassasiyetin yüksek olması test kitlerinin önemli ayrıcalıkları arasında bulunuyor. Bunun yanında test kitleri güvenilirlik sağlamasıyla adından söz ettirmeyi başarmış ve böylelikle birçok alanda aktif olarak kullanılmasıyla öne çıkıyor.

Beckman Coulter Diagnostic Test Kiti Ne İşe Yarar?

Biyolojik bulguları saptama ve klinik sonuçları saptayabilme özelliklerine sahip olan test kitleri günümüzde birçok hastalığın tanı ve saptama sürecinde rol oynar. Serum, idrar ve kan gibi biyolojik örneklerden alınan verileri çeşitli düzeydeki parametrelerle ölçmek amacıyla kullanılan test kitleri birçok açıdan önemlidir.

Ölçmek ve aynı zamanda değerlendirmek için kullanılan test kitlerinin birçok alanda aktif olarak kullanıldığı bilinmektedir. Bunun yanında virüs tarama testleri ve biyokimya testleri gibi alanlarda da kullanılıyor olması geniş yelpazede kullanılır olmasında doğrudan rol oynamaktadır. Tam kam sayımı alanında da bu testlerin kullanılabilir olduğu günümüzde biliniyor.

Beckman Coulter Diagnostic Test Kiti Nerelerde Kullanılıyor?

Birçok alanda kullanılan test kitlerinin kullanım alanlarının geniş olması bu kitleri öne çıkaran en önemli unsurlardan biridir. Kullanım alanları söz konusu olduğunda ise aşağıdaki alanlarda kullanıldığı gözlemleniyor.

Bu alanlar şu şekilde sıralanabilir;

  • Hematoloji,
  • Klinik test,
  • İmmünoloji,
  • Moleküler Biyoloji,
  • Anemi,
  • Prostat Kanseri,
  • Bulaşıcı hastalıklar,
  • Sepsis vb. alanlarda kullanılıyor.

Saptama ve hassasiyetin yüksek olması test kitlerinin önemli yanları arasında bulunuyor. En önemli özellikleri arasında saptama gücü gelmektedir. Kolay saptayabilme ve verileri kolay bir şekilde değerlendirerek analiz etme kabiliyetine sahip bir kit seti olarak karşımıza çıkıyor. Birçok sağlık kuruluşunda kullanılıyor olması ve son nesil test kiti olarak öne çıkması önemli faktörlerin başında gelmektedir.

Beckman Coulter Diagnostic Test Kiti Avantajları Nelerdir?

Diğer test kitlerinden daha aktif bir şekilde markanın ürünlerini öne çıkaran avantajlar oldukça fazladır. Her şeyden önce güvenilirlik ve değerlendirme bakımından son derece etkili kitlerdir. Yüksek hassasiyete sahip olmasıyla birçok alanda tanıyı hızlı bir şekilde koyabilme olanağına sahiptir.

Özellikle günümüzde hematoloji ve klinik test alanlarında aktif bir şekilde kullanılıyor olması diagnostic test kitlerinin önemli avantajlarından birisidir. Hızlı tanı ve hızlı veri değerlendirme özellikleri de bulunan test kitinin geniş yelpazede kullanım avantajı bulunuyor. Mikrobiyoloji, immün, protein kimyası gibi alanlarda kullanılır düzeyde olması test kitlerinin avantajlarındandır. Üreme sağlığı, anemi, Sars-Cov gibi alanlarda da kullanılır.

Beckman Coulter Diagnostic Test Kiti Önemi Nedir?

Dünyadaki birçok sağlık sorununun teşhisinde erken tanı ve hızlı çözümlemeler önemlidir. Tam da bu doğrultuda devreye giren markanın test kitleri birçok hastalığın tanısında erken tanı ve hızlı tanı yapma özelliğiyle öne çıkıyor.

Kan sayımı değerlendirmesi ve hematoloji gibi alanlarda kullanılmasının yanı sıra diyabet teşhisi, prostat kanseri teşhisi gibi alanlarda da doğrudan kullanılabilir olduğu biliniyor. Bu alanda yapılan patolojik incelemeleri değerlendirme ve saptama konusunda test kiti son derece başarılıdır. Son nesil bir kit olması ve verileri hızlıca saptayabilme hassasiyetinin olması test kitinin önemini gösteren unsurlar arasında yer almaktadır.

Beckman Coulter Diagnostics Test Kiti

Beckman Coulter Hormon Ve Biyokimya Test Kitleri Temini Nasıl Yapılır?

Beckman Coulter diagnostics’in ürün yelpazesi geniş bir aralığı kapsar. Tilia Medical, bu kaliteli ve güvenilir ürünler içerisinden, laboratuvarlarınızın verimliliğini ve güvenliğini artırmak üzere Beckman Coulter Diagnostics Hormon ve Biyokimya Test Kitlerini sizlere sunmaktadır. Ürünlerimiz, araştırmalarınızda kesinlik ve tutarlılık sağlamak için özel olarak tasarlanmıştır. Eğer sizde Beckman Coulter Diagnostics Hormon ve Biyokimya Test Kitlerini temin etmek istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bilgi almak için aşağıdaki iletişim bilgilerden faydalanabilirsiniz:

Adres: Oruçreis Tekstilkent Caddesi Tekstilkent Sitesi No:196 D:G2 Blok, 34235 Esenler/İstanbul

Telefon: (0212) 4384542

Mail: [email protected]

Bkz. Beckman Coulter Tanıtım Sayfamız

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir